مقصود از مشاوره خصوصی و ورود به نقشه راه دنیای علوم کامپیوتر، برنامه نویسی و هوش مصنوعی چیست؟

برای خیلی از افراد، اصطلاح برنامه نویسی بسیار جالب و جذاب هستش و شاید در ابتدای راه اونها را شگفت زده کنه. اما سوالی که مطرح میشه اینه که آیا واقعا همه می تونن برنامه نویس بشن؟ مواردی که در که در ادامه مطرح میشه پرتکرارترین سوالاتی بوده که ازم در شبکه های اجتماعی مختلف یا بصورت حضوری پرسیده میشه:

  • چطوری می تونم یه برنامه نویس شم؟
  • چطوری باید برنامه نویسی رو یادش گرفت؟
  • میشه نقشه راه مشخصی برای ورود به دنیای برنامه نویسی بهم بدین؟

و سوالاتی از این دست که کم نیستند. مشخصا می تونیم بدون صرف هزینه خاصی و با چند تا سرچ ساده تو گوگل راهنماهای مختلفی رو ببینیم اما مشورت گرفتن و راهنمایی داشتن از کسی که سالهای سال تو این مسیر قدم گذاشته، پیچ و خم هاش رو لمس کرده، سختی هاش رو به جون خریده و کوله باری از تجارب مختلف هستش یه چیز دیگه ست!

مساله اصلی که باعث میشه خیلی ها تو این مسیر قدم نزارن یا قدم میزارن و موفق نمیشن این هستش که می تونن تو برنامه نویسی موفق بشن یا نه؟! اما نکته مهمی که نباید ازش غافل شد این هستش که باید بدونید دنیای علوم کامپیوتر، نرم افزار، هوش مصنوعی، علم داده و کلان داده ها و … شاخه ها و مسیرهای متنوعی داره و باید کشف کنیم تو کدوم شاخه استعداد و توانایی بهتری دارین؟

پاسخ ما، دریافت مشاوره از یک راهنما و منتور مجرب در این حوزه هستش تا از چالش ها و سختی ها مطلع بشین و با دید شفاف تری تو این مسیر قدم بزارین و حرکت کنید.

کلیه جلسات مشاوره خصوصی نقشه راه دنیای علوم کامپیوتر و هوش مصنوعی بصورت آنلاین بر بستر نرم افزار اسکایپ (به انگلیسی: Skype) و زمان هر جلسه هم ۵۰ دقیقه هستش. 

برای رزرو وقت مشاوره بعد از پرداخت حق مشاوره مون توسط لینک زرین پال در پایین موجود هست، می تونید رسید پرداخت و نمونه پیام رو با ذکر مشخصات تون کپی کنید و تو واتس آپ به شماره ۰۹۱۲۲۵۶۵۲۴۳ برامون ارسال بفرمایید تا در اسرع وقت تایم موردنظر رو خدمتتون اطلاع بدیم.