سرآغاز آموزش

ما پتلفرم آموزش پروژه محور هوش مصنوعی هستیم. مدرسه مدرسه علم داده در سال ۱۳۹۸ با توجه به نفوذ روزافزون هوش مصنوعی در دنیای حاضر با هدف توسعه فعالیت های آموزش محور و پژوهش محور به منظور تربیت و آماده سازی نسل جوان و تازه نفس جوانان ایران به منظور ورود به بازار کار محصولاتِ داده محور در ایران تاسیس شد. برنامه اصلی مدرسه بیگ دیتا در سه شاخه آموزش، پژوهش و پیاده سازی پروژه های تحلیل داده استوار است.

  • ارائه دوره های تخصصی هوش مصنوع و علوم داده
  • امکان سنجی و پیش بُرد پروژه های پژوهشی در حوزه های نوین علوم داده
  • پیاده سازی پروژه های تحلیل داده با اتکا بر تجربه و مهارت تیم توسعه نرم افزار

در راستای رسیدن به رویای جامع ترین پلتفرم آموزشی آنلاین هوش مصنوعی در ایران

این مدرسه که با توکل برخداوند متعال و تلاش و همت بنیانگذار مجموعه، برپایه آموزش های ویدیویی آنلاین بنا شده است، تحت عنوان دوره‌های آموزشی آنلاین در حال رشد و توسعه است و متخصصان و مدرسان در فیلدهای متنوع مهندسی و علوم داده می‌توانند پس از بررسی و تایید رزومه فنی در مدرسه عضو شده و با امکانات مناسب، آموزش‌های مدنظر حود را ضبط تولید کنند و با سرمایه گذاری مدنظر خود به فروش برسانند. مخاطبین ارجمند نیز می‌توانند به راحتی این آموزش‌ها را تهیه کرده و در منزل به فراگیری تخصص مدنظرشان مشغول شوند.
بدین ترتیب نه تنها متخصصان و مدرسان معرفی و آثارشان در معرض دید علاقه مندان قرار می گیرد، بلکه مخاطبین  گرامی می‌توانند به آثار صدها متخصص حرفه‌ای کشور دسترسی داشته باشند و در منزل و با آرامش خاطر، به دور از دغدغه‌های ترافیک و رفت‌وآمد و سایر مشکلات آموزش ببینند.

بیگ دیتا پلاس

در مجله آنلاین مدرسه علم داده، امکان تولید محتوای فنی و نویسندگی برای تمامی افراد فراهم است.. افرادی که در تولید و ترجمه‌ی مطالب تخصصی مجرّب هستند، می‌توانند به انتشار محتوای تخصصی مدنظر خود در حوزه مهندسی و علوم داده بپردازند. مخاطبین ارجمند می توانند، به صورت کاملا رایگان به مطالعه این آموزش ها بپردازند.